Lentec Design specjalizuje się w projektowaniu nowych urządzeń elektronicznych i mechatronicznych oraz oprogramowania według zaleceń klientów. Misją firmy jest dostarczanie pomysłów rozwiązań, oprogramowania i projektów urządzeń dzięki którym nasi klienci osiągną swoje cele.

 

 

Wybierając Lentec Design otrzymują Państwo nasze najlepsze rozwiązania, które często są sprawdzane i wykorzystywane w innych projektach. Dzięki temu możemy dostarczyć rozwiązania szybciej i z niższym nakładem środków, a jednocześnie bez utraty wysokiej jakości produktów końcowych. Oferujemy wieloletnią obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Korzystając z naszych usług mogą się Państwo skoncentrować na własnej działalności bez utrzymywania personelu „technicznego”, a jednocześnie bez obawy, że pozostaną Państwo bez usług konserwatorskich. Firma Lentec Design działa już 7 lat (od 2006 jako działalność jednoosobowa, następnie od 2012 jako sp. z o.o.) i z powodzeniem wywiązujemy się z naszych zobowiązań.

 

 
Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu służymy pomocą w zakresie wyboru odpowiednich technologii oraz układów w trakcie opracowywania idei działania produktu tak, aby byli zadowoleni nasi klienci a także (co często ma miejsce) klienci naszych klientów. Stosując takie podejście nasi klienci nigdy nie są „zaskoczeni” wynikiem końcowym. W trakcie projektowania bierzemy pod uwagę zarówno koszty eksploatacji jak i komfort korzystania z produktów. W późniejszym czasie podpowiadamy nowe pomysły i rozwiązania mające ulepszyć i uatrakcyjnić produkty czy usługi i powiększany jest obszar ich zastosowań, a co za tym idzie zwiększa się wykorzystanie produktów. Wiemy, jak ważna jest konkurencyjność w dzisiejszych warunkach rynkowych i myślimy o przyszłości naszych klientów oraz wizji rozwoju ich produktów, ponieważ to od nich zależy przyszłość Lentec Design.

  

 
W każdym rozwiązaniu staramy się uwzględniać ergonomię tak, aby użytkownicy produktów czuli się maksymalnie komfortowo i mogli z nich efektywnie korzystać.

 

 
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi ofertami Lentec Design: 

 

 

 
Zapraszamy do współpracy: